بازدید سعید جلیلی از غرفه سرمایه گذاری پارسیان-ایران کان مین ۲۰۱۸

سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای راهبردی روابط خارجی ، طی بازدیدی که از غرفه شرکت سرمایه گذاری پارسیان داشت، ضمن گرفتن اطلاعاتی در خصوص زمینه فعالیتهای این شرکت ،در خصوص مشکلات تامین قطعات و واردات کالاها، سوالاتی پرسید، که مسائل مربوطه و مشکلات موجود در ثبت سفارش و ترخیص کالاها مطرح شد.

و همچنین ایشان تاکید بر استفاده از کالاهای داخلی و حمایت از تولیدکنندگان داخلی داشتند، که در این زمینه نیز فعالیتهائی که در خصوص مهندسی معکوس قطعات و تجهیزات وارداتی که در شرکت سرمایه گذاری پارسیان انجام میشود، توضیح داده شد.

در طی این بازدید، توضیحاتی در خصوص شاول ها و دامپ تراک های خریداری شده، به منظور استخراج با روشهای نوین و کاهش بهای تمام شده استخراج، در کشور، برای ایشان داده شد، که بسیار مورد توجه ایشان قرار گرفت.

وی در پایان، از فعالیتهای انجام شده در سالهای اخیر توسط شرکت سرمایه گذاری پارسیان، که باعث اشتغالزائی در مناطق کم برخوردار شده است، اظهار خوشوقتی نمود و اذعان داشت که با استمرار اینگونه فعالیتها و تکیه بر توانمندی متخصصان داخلی، میتوان شاهد رشد و شکوفائی کشور عزیزمان ایران، باشیم.